Avukat Fatih Karataş

Fatih Karataş Baysal Hukuk Avukatlık Bürosu Avukatı

Avukat Fatih Karataş Özgeçmiş

Fatih Karataş

1992 yılı Ordu doğumlu olan Fatih Karataş lise eğitimini Giresun Fen Lisesinde tamamladı. Ardından Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyarak 2014 yılında mezun oldu. Avukatlık stajını Baysal Hukuk bürosunda bitirmesinin ardından, aynı çatı altında Mart 2016’dan itibaren avukat olarak çalışmaya başlamıştır.

Okul yılları boyunca kendini geliştirmek adına farklı kulüplerde aktif bir şekilde katılım sağlayan Avukat Fatih Karataş; ayrıca Lösev, Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı gibi sosyal sorumluluk görevi yürüten sivil toplum kuruluşlarında da gönüllü olarak çalışmıştır. Ankara Üniversitesi Münazara Kulübü dâhilinde pek çok üniversiteler arası yarışmaya katılmasının yanı sıra bir dönem Ankara Üniversitesi Münazara Külübü’nde başkanlık görevini de üstlenmiştir.

Halen Baysal Hukuk Bürosu’nda çalışmaya devam etmekte olan Avukat Fatih Karataş İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra Hukuku, Ticari davalar alanlarında uzmanlaşarak hukuki uyuşmazlıkların çözümünde müvekkillerine hizmet vermektedir.

Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan Avukat Karataş, her koşulda doğruyu ve adaleti savunan, etik değerlere saygılı şekilde müvekkillere en etkin hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Avukat Fatih Karataş İletişim

Baysal Hukuk – Büyükdere Cad. Hacı Bekir Apt. No:93 Kat:1 Mecidiyeköy Şişli/İSTANBUL – Tel: 0 (212) 272 13 44 – Fax: 0 (212) 356 32 13